Pierwszy Piknik Rodzinny.

Za nami Pierwszy Piknik Rodzinny. Wydarzenie, które na długi czas zapisze się w pamięci naszych Pacjentów, ich rodzin, znajomych, przyjaciół i zaproszonych gości.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i determinacją doprowadzili do tego, że mogliśmy wspólnie spędzić tak wyjątkowe i radosne chwile. Dziękujemy zaproszonym gościom, że zaszczycili nas swoją obecnością: Burmistrzowi Gminy Trzebnica Panu Markowi Długozimie, Burmistrzowi Gminy Żmigród Panu Robertowi Lewandowskiemu, Przewodniczącej Rady Powiatu Pani Małgorzacie Matysiak, Dyrektorowi Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie Panu Dariuszowi Skibie i Dyrektorowi Ds. Medycznych Szpitala Św. Jadwigi Panu Pawłowi Orzechowskiemu z małżonką.

Dziękujemy artystom, którzy uświetnili Piknik swoimi występami: Zespołowi Ludowemu Brzykowianie z Brzykowa, Stars of Melody ze Żmigrodu oraz Zespołowi Ludowemu Zielona Łączka ze Żmigrodu. Dziękujemy za wspólny rok Wolontariuszom i ich pedagogom ze Żmigrodu, z Prusic i Trzebnicy za każdy spacer, rozmowę i dotyk skierowany do naszych Pacjentów. Do zobaczenia we wrześniu. Dziękujemy również osobom, które wsparły Nasz Piknik: Monice i Jarosławowi Mazurek, Michałowi Pawłowskiemu, Leszkowi Mroczkowskiemu oraz firmie LP Serwis Akmed.

I na koniec pragniemy podziękować inicjatorom tego projektu, całemu personelowi Ośrodka, a w szczególności Joli i Natalii za ogromne zaangażowanie. Przeżyjmy to jeszcze raz!