O nas

Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej, jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, działa nieprzerwanie od 20 listopada 2000 roku, łącząc tradycyjne wartości i doświadczenie wraz z modernistycznym podejściem do rozwoju, skutkującym nieustannym doskonaleniem jakości usług medycznych.

Bazowa placówka, składająca się z trzech w pełni wyposażonych i dostosowanych do potrzeb pacjentów budynków mieści się w nieopodal Wrocławia, w Będkowie 1, powiat Trzebnicki.

Jej usytuowanie związane jest z dbałością o komfort chorych i ich bliskich. Spokojna i pełna zieleni okolica zapewnia optymalne warunki dla hospitalizacji i jednoczesnego uzyskania poczucia ukojenia w ciężkich chwilach choroby.

Wraz z rosnącą świadomością społeczeństwa, popyt na wysoką jakość usług oferowanych przez Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej zwiększa się. Stając naprzeciw Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy zakres działania o Punkty Konsultacyjne we Wrocławiu, Oleśnicy, Wołowie i Górze Śląskiej, a obszar funkcjonowania placówki jest praktycznie nieograniczony.